| Gabinnen a întrebat:

Cu ce pot acoperi zgarieturile de pe parchet? Are culoarea maro inchis si a fost zgariat in momentul in care am mutat un dulap. Zgarieturile sunt destul de mari si vizibile, mai ales fiind parchetul de culoare inchisa. Ma gandeam sa cumpar o ceara sau ceva care sa acopere dar n-am prea gasit nimic nici pe internet. Ce imi recomandati?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune un covor

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai cu ce, trebuie schimbat parchetul l ai zgîriat. Pui altul nou.

| darrio2007 a răspuns:

Cu alt parchet.

Bula
| Bula a răspuns:

Din ce material este parchetul si cu ce material a fost acoperita suprafata?