| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot afla cam cat costa casele in Londra, Spania si Germania? Case la curte, apartamente cu doua trei camere si garsoniere.

Răspuns Câştigător
| Adrian7art a răspuns:

Pentru Spania caută pe site-ul "Millanuncios".un fel de Olx la noi.

13 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Oare cum ar fi... SA CAUTI PE INTERNET? Eh, ce zici? Cine s-ar fi gindit la asta!

| cuvant a răspuns:

In Anglia te pot ajuta eu. Scrie-mi in privat.
O alta posibilitate e sa cauti pe internet pe mai multe site-uri ale agentiilor imobiliare.

| mgtow a răspuns:

In Londra o casa incepe de la 400.000 lire in sus. Una in tiganie cu probleme 200.000 300.000 lire. Spania ceva in conditii de la 250.000€ in sus si ala e apartament, casa e dublu la pret. Germany nici nu mai zic. Tot in Romania e mai bine cu 74000€ ai apartament nou nout bloc nou construit si garaj, stai in chirie pana te saturi de straini si te intorci inapoi decat sa stai 25 de ani in datorii pe la straini.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru mgtow):

Cu 74000 de euro iti iei casa in satele din estul Germaniei. Numai ca n-o sa gasesti de munca.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce ai zice sa dai un search pe google?

| mgtow a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Fara mall un mini lidl acolo sau ce o fi. casa de vacanta cam asa

| acerr a răspuns:

La barcelona gasesti cu 35/ 40.000 euro apaart

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru acerr):

Am inteles, multumesc frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Adrian7art):

Multumesc frumos, dau funda

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru acerr):

Multumesc frumos

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Cam asa este... Multumesc frumos.

| acerr a răspuns:

Depinde de loactie! eu daca asi avea bani, ar fi suficient 200mp.o casa mica,cat mai mica,cinfortabila,jur imprehur iarba,asi planta numai liileci albi si mov,un portocal, un lamai, si in spate a-si face o terasa, un legan, ce fain, sezi si bei bere

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru acerr):

Daa,frumos. O căsuță de vis? happy