| Anca_Craciun_1975 a întrebat:

Daca un roman isi cumpara locuinta in Grecia ce taxe si impozite plăteste la stat? Are nevoie de avocat la tranzacție?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Taxele si impozite stabilite de statul grec. Statul roman n-are treaba cu locuinta din Grecia. Ai nevoie de un avocat din Grecia in masura in care nu cunosti legile de acolo, limba si vrei sa nu fii pacalit.

| MihaelaDart a răspuns:

Iti recomand sa intri pe acest grup de romani care locuiesc in Grecia, acestia te vor ajuta clar in problema pe care o cauti https://www.facebook.com/groups/162477357208625/