| alexandrubt13 a întrebat:

Buna, doresc sa achizitionez 3 -4 placi policarbonat transparent de 6 m pe 2, 10 si grosime de 10 mm. Cine imi poate recomanda de unde se poate achizitiona la un pret foarte bun chiar si online cu transport la domiciliu

Răspuns Câştigător
| Stefanescu_Radu_1968 a răspuns:

Am verificat și are pe stoc la 460 Ron placa

4 răspunsuri:
| Stefanescu_Radu_1968 a răspuns:

Depinde din ce localitate ești, se poate cumpăra chiar și online de la Dedeman se poate face și transport la domiciliu depinde numai de localitate.
O zi bună și spor la cumpărături.

| sierra1 a răspuns (pentru Stefanescu_Radu_1968):

Dedeman are asa ceva la pret bun

| Stefanescu_Radu_1968 a răspuns (pentru sierra1):

Poți verifica prin aplicația Dedeman tot ce dorești să cumperi

| sierra1 a răspuns (pentru Stefanescu_Radu_1968):

De acord dar nu mie imi trabuie

| Stefanescu_Radu_1968 a răspuns (pentru sierra1):

Am verificat și are pe stoc la 460 Ron placa