| Cleo96 a întrebat:

Doresc sa plantez in jardiniere iedera impreuna cu caprifoi(mana maicii domnului), as dori sa stiu daca este in regula se le plantez impreuna!
Multumesc

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nu are nimic,poti planta.Ce se poate intampla,care are crestere mai rapida o poate sufoca pe cealalta,o umbreste, o invadeaza, aia e tot, In rest nu-s probleme, sa fie una din ele otravitoare pentru cealalta, nici asta nu e.

| ywar a răspuns:

Iedera se intinde pe fatade, dar mentine umeazala. Nu stiu ce sa spun. Eu iedera nu as planta-o in jardiniere.