| Mogaciprian85 a întrebat:

Bună doresc și eu sa știu mai multe detalii despre amenajări interioare într-un apartament de lux cineva cine lucrează în domeniul acesta

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Apartamentul este al tau sau vrei sa te apuci sa practici aceasta meserie?

| Mogaciprian85 explică (pentru darrio2007):

Sa practic acesta meserie

| relian a răspuns:

Nu lucreaza nimeni doara aparatamente de lux, ca ar muri de foame laughing si nu stiu daca exprimarea ta e in regula sa zic asa.In general trebuie sa fii bun meserioas sa faci aptm sau case scumpe,ori sa le remodelezi,sau ce se mai face.
Doresti detalii despre ce anume? Intr-un aptm ce vrei sa faci tu? Ca asa se face electric,aer conditionat,pareti,zugraveli,baie si alte chestii,de astea dara nu e unu care le face pe toate,poate fi o firma care sa le faca dara are muncitori pe fiecare meserie,electric,zugravi etc.
Tu ce stii sa faci si despre ce detalii este vorba? Sa scoti tu ceva anume sau ce vrei sa afli?
Intr-un aptm proprietaru este cel care cere ce doreste, tu eventual poti sai dai ceva sugestii, ori mai multe optiuni la ce doreste el sa faca. Apoi cand cineva vrea sa remodeleze ceva sa faca ma stiu eu ce baie se duce cas firme de showroom si vede acolo cum arata o baie model.Tu nu ai cum sa eu arati, doara sa fii bun desenator sa le desenezi pe carton marime mai mare cum ar veni, cum ar arata si sa iarati un fel de catalog, dara probabil is multi arhitecti care fac lucru asta.Deci sa fii tu si arhitect sau s-o faci pe arhitectu si executantu cam greu zic eu.