| LostInHell a întrebat:

Dupa cum stiti nu mai e mult timp si vine Craciunul >:. Vreau sa imi decorez camera dar nu stiu cum. as vrea sa fie cat mai frumos, daca aveti idei va rog sa imi spuneti. puppy dog eyes Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Anda1197 a răspuns:

Eu de exemplu am niste idei: imi pun lumite la geam, adica pe draperii, imi pun beculete in forma de clopotei. Deasupra patului imi pun beculete Mos Craciun. Televizorul il imbrac in betealalaughing. Pun tot felul de globuri atarnate cu scotch invizibil te tavan pereti, unde pot mai exact. pe perdele imi prind imagini si abtipilduri cu mos si despre Craciun, adica cand le tin trase se vad toate, etc. etc... Daca ti-as spune toate ideiile mele pentru anul acesta ti-ar trebui o camera cat o vilalaughing.

2 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Bună!
Instalaţii la geam,braduţ în cameră,''mosi crăciuni,reni,cadouri,etc'' lipiţi pe pereţi,vâsc,covoraş cu verde şi roşu,beteală,desene de ale tale pe pereţi, lampă cu steluţe de crăciun, perdele cu desene de Crăciun.
http://www.decocraciun.ro/decoratiuni/decoratiuni_de_craciun_apartament.php
Baftă!

| VeronicaLL a răspuns:

Uite 10 modele de camere decorate:
http://jurnalulcopilului.wordpress.com/......etat-casa/