| Brehar_Ruxandra_1998 a întrebat:

Exista vreo aplicatie\ program pe calculator unde sa iti poti creea un dormitor virtuala pentru a putea vedea cum ar arata in realitate

Răspuns Câştigător
| Jaquelineeremia a răspuns:

Cauta pe google "homestyler" si da pe prima optiune. Cand ai accesat pagina trebuie sa dai pe un buton dreptunghiular albastru. De acolo de duce la alta pagine pe care iti creezi camera. Tu o creezi in 2D si ca sa vezi in 3D intr-un colt apare un buton pe care zice 3D

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Http://www.sketchup.com/
E un program usor de folosit, eu l-am folosit intr-un timp, acum citiva ani

| mihai69 a răspuns:

Mai e o variantă pe site-ul IKEA. Doar că acolo o mobilezi cu mobilier numai de la ei. :)
http://kitchenplanner.ikea.com/JP/UI/Pages/VPUI.htm?Lang=en-GB

| Ilie_Razvan_Adrian_1968 a răspuns:

ArchiCad si Nemetschek, plus niste extensii la primul gen 3ds-max sau 4d cinema, al ll lea le are pe toate dar e dificil.