| Martsje a întrebat:

Îmi poate spune cineva, din experiență, cam cât de calitative sunt produsele electrocasnice de la firma SWITCH ON, care se găsesc în Kaufland?
Aș vrea să cumpăr un produs, dar parcă nu am încredere în firma asta. Ceva recomandări?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sigur nu este o marca renumită cum este Sony sau Philips. Ei ce vînd Switch on?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Cumperi, folosesti cit e garantia, apoi le donezi/vinzi/whatever. Despre ce produs mai exact discutam? Sint sigur ca iti pot sugera ceva mai de incredere in cam aceiasi bani.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Martsje):

Nu mi se pare nici o mare afacere, sincer. Eu am ceva de genul de la Dirt Devil pe care tot cam atit am dat. Mai bine mai pui 50 RON si iei asta: https://www.emag.ro/......DCFY94BBM/

| Daniel323 a răspuns:

Sunt pocnitori chinezesti.Dar macar ai garantie.