| Ana7807820 a întrebat:

În urmă cu două zile mi-am pierdut cheile de la casă şi le tot caut, dar fără rezultat! Vreau propuneri referitor la ce să fac deoarece sunt panicată iar ai mei nu ştiu încă... Ultima dată aveam cheile în casă pe o masă. Ofer fundă la cel mai util răspuns!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută în coșurile cu rufe, poate le aveai prin buzunare și ai pus blugii la spălat cu tot cu chei. Eu am pățit.

7 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Spune-le părinților, nu e un capăt de țară.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca numai gasesti cheile trebuiesc schimbate yalele. ca sa nu intre careva in casa, dar măcar stii pe unde le ai pierdut? Caută bine peste tot pe acasa, sigur sunt intr-un buzunar undeva in blugi, in geaca, in geantă caută nu sta asa.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Dacă nu le-ai pierdut pe afară și nu aveai adresa scrisă pe ele, nu văd de ce ești așa panicată. Costă vreo 10 lei să faci o replică la o cheie.

| Ana7807820 explică (pentru supadeceapa):

Două chei plus două cartele de acces cat iese? A da, cati bani NU AM eu în portofel!

| supadeceapa a răspuns (pentru Ana7807820):

Așa te înveți să fii mai responsabilă big grin

| Mogiojojo a răspuns:

Pai daca le-ai pierdut in casa nu e problema. Eu le-am pierdut in taxy si pana la urma tot le-am gasit.

| Ana7807820 explică:

UPDATE: Le-am găsit, mulţumesc pentru răspunsuri!