| white2 a întrebat:

Buna,
Locuiesc in Germania de aproape 3 ani si vreau sa comand internet via satelit SKY Dsl. Foloseste cineva astfel de conexiune? Cat de bun este? Costa 20, 35 sau 49 de euro. Astept o opinie. Mersi

Răspuns Câştigător
| user1234554321 a răspuns:

Buna,si eu stau in Germania, dar, eu nu folosesc "Sky"
. daca vrei sa ai internet bun", incearca 1&1.
Ps: nu iti face abonament la Vodafone.sotul meu a patit-o rau cu ei happy
Succes

| white2 explică (pentru user1234554321):

Locuiesc intr-o zona destul de izolata ( practic in padure, la marginea orasului de abia merge si mobilul ) intr-o pensiune unde avem internet telekom dar merge extraordinar de prost ( probabil suntem prea multi conectati )

1 răspuns: