| cipikaoo a întrebat:

ma ajuta si pe mine cineva cu citirea indexului la gaz....eu m-am mutat de curand la un apartament si indexul de gaz era 1758 iar dupa 2 saptamani mergand centrala si aragazul numai cat am gatit indexul este de 1798 din calculele mele imi este un consum pe 2 saptamani de 40 de metri cubi de gaz, este corect cum calculat atat am consumat eu pana acum, vreau sa stiu cam la ce factura la gaz sa ma astept, va rog sa ma ajuta-ti, multumesc.

1 răspuns:
| mdaria a răspuns:

E cam mult, ar trebui sa chemi pe cineva sa verifice poate nu mai functioneaza cum trebuie contorul. Oricum e posibil, centrala consuma...