| BeSmart17 a întrebat:

Merg la saturn in 9 zile si cei care au fost cazati la hotelul aida. vreau o parere sincera despre:
Camere.
Mancare...
Bai/dusuri.
Servicii.
Curatenie..si confort
Multumesc anticipat

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta recenzii pe internet.

| BeSmart17 explică (pentru anonim_4396):

Eu v-am cerut vouq dintr-un motiv..chiar crezi ca nu m.am uitat? vreau parerile voastre

| anonim_4396 a răspuns (pentru BeSmart17):

Cu ce sunt diferite parerile unor necunoscuti pe care le gasesti pe Google fata de parerile unor necunoscuti primite aici? Eu ti-am recomandat sa cauti pe internet pentru ca poti gasi mult mai multe recenzii decat ai primi aici. Dar ma rog... fiecare cat poate.

| BeSmart17 explică (pentru anonim_4396):

Eu v-am cerut ceva! Daca nu puteti respecta lucrul acesta nu mai scrieti!

| anonim_4396 a răspuns (pentru BeSmart17):

Ti-am oferit cea mai buna solutie in cele doua raspunsuri de mai sus, dar... repet: fiecare cat poate.

Iar ca fapt divers, aici vii si intrebi. De cerut sa ceri ma-tii si lui tac-tu, daca ei iti permit.

| BeSmart17 explică (pentru anonim_4396):

Daca nu.mi respecti drcizia nu mai comenta

| KronstadtResurrection a răspuns:

De expresia "va rog frumos" ai auzit? Dar de gramatica limbii romane? Ia uite, ce tupeu ai!