| alexandrubt13 a întrebat:

Buna, pentru cine a cumparat si folosit este rentabil sau merita sa cumperi pentru arderea buruienilor o masinarie electrica pe baza de abur cald la 650 grade sau si la acestea dai banii degeaba? Inselatorie? Ma refer la buruienile din gradina, nu spatii intinse.

Răspuns Câştigător
| cexter1997 a răspuns:

Parerea mea este ca dai banii degeaba pe aparat, mai bine ierbicidezi toate buruienile sa se usuce, dar sa nu dai si pe plante pe care ai semanat, acum nu garantez ca peste cateva luni nu vor mai iesii, findca o gradina trebuie mereu intretinuta, deci practic acela aparat nu te va ajuta la nimic, doar ca ai dat banii pe el