| NICOLAE420 a întrebat:

Buna,
Planific sa Imi cumpar o casa la tara (cat Mai ieftin posibil) totodata intr-o zona frumoasa in inima naturii.
CE locatie ar trebui sa aleg?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Alege unde iti place. De unde sa stim noi ce gusturi ai?

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Sunt sate parasite prin care de ani de zile n-a mai trecut nimeni. Daca te faci stapan pe o casa de acolo, nu se supara nimeni.

| relian a răspuns:

Ce locatie sa alegi? Alege si tu o locatie la oras laughing ce intrebare e aia ce sa alegi, pai ce ai de aless? Toate casele din zona aia is de vinzare si poti alege tu oriunde?
O sa cumperi o casa care e de vinzare, nu te duci tu unde vrei si dai omu afara din casa.
In inima naturii, pai cine stie care este inima naturii, poate undeva la ecuator laughing cam acolo ar fi inima, mai pe la mijloc.

Zona frumoasa la tara in RO, laughing vrei zona cea mai buna si sa fie si cel mai ieftin, eventul sa tio dea si gratis daca ar fi laughing

| anonimg a răspuns:

Poate prin munții Apuseni unde nu sunt zone prea accidentate. Și să nu fi prea departe de civilizație.

| newaccountbye a răspuns:

In Teleorman sunt case ieftine, dar nu prea sunt in inima naturii.
In inima naturii sunt cele de la munte, dar nu sunt ieftine.

| Dandiiiiiiii a răspuns:

Tocmai am vazut pe la stiri case foarte ieftine prin Teleorman. In sate, bineinteles.