| Lily1678 a întrebat:

Puteti da exemple de cum sa imi amenajez camera (stau la bloc), ca sa arate putin mai mult ca acele camere dragute si comode din reviste, mentionez ca sunt fata si nu am un buget prea mare. Mersi!

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Hei,

Pai depinde ce ai nevoie in camera. ai nevoie de un birou, calculator, televizor? Sau vrei doar patul, dulapul si cam atat?
Eu urmaresc niste pagini pe Facebook Great Homes si acolo gasesti cate idei vrei pentru a-ti amenaja micul spatiu. Nu ai spus nici daca e o camera mai mare sau mai mica.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Metri pătrați, ai fereastră, ai balcon? Ai altă mobilă în cameră mai veche sau vrei să fie totul nou? Ce pui în ea? Pat, canapea extensibilă, birou, TV? Nu se pot da sfaturi în scris. Măsori suprafața, mergi la magazinele de mobilă, vezi ce vrei să cumperi de acolo, măsori, vii acasă, le așezi pe un plan al camerei, vezi cum încap.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vrei prea multe intr-un buget redus, mobila este scumpă

| Lily1678 explică:

Ma refeream ceva micut, adica cum sa aranjez petul, o patura, un covor, ceva care sa dea un are mai comod, de dorminor. Si am un pat, pian, birou, dulapt, fotoliu, mini biblioteca...