| goochee a întrebat:

S-a rupt placajul patului (cel care sta sub saltea) care au marimea(2) de 1970mm lungimea si 800, 5 latime si nu gasesc nicaieri marimile astea gata facute. Exista vreun site/loc care sa imi faca special pentru aceste marimi?

2 răspunsuri:
| simpluone a răspuns:

Unele din magazinele mari unde gasesti placaje ti-l pot taia. Insa te poti duce si la un atelier de tamplarie daca esti mai aproape de ei sa-i rogi sa-ti dea placajul la cota.

| frunzarescu a răspuns:

Incearca la un magazin Ambient din orasul tau. Din cate stiu ti le taie pe loc.