| FlorinConstantinBotezatu a întrebat:

Buna seara.
As dori o recomandare pentru un cosar.Sau un site cu numere de telefon.Am nevoie de un cosar pentru a curata o soba.Cam cat costa? Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici, suni la ăștia din București și discuți cu ei. Le spui ce casă are mama ta și adresa și se duc ei acolo.
https://www.olx.ro/d/bucuresti-ilfov-judet/q-cosar/

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din ce țară esti?

| FlorinConstantinBotezatu explică (pentru darrio2007):

Locuiesc in Spania.mama locuieste in Bucuresti.in casa mamei am nevoie de un cosar. daca ma pueti ajuta cu un numar de telefon sau unde as putea intra pentru a contacta unul.Multumesc!

| FlorinConstantinBotezatu explică (pentru anonim_4396):

Multumesc!????

| anonim_4396 a răspuns (pentru FlorinConstantinBotezatu):

Uite aici, suni la ăștia din București și discuți cu ei. Le spui ce casă are mama ta și adresa și se duc ei acolo.
https://www.olx.ro/d/bucuresti-ilfov-judet/q-cosar/

| Violleta2022 a răspuns:

Poate ne spui si satul/comuna unde locuiesti, ca de-ti spun eu unul din SatuMare sau din Constanta, nu te ajuta pe tine cu nimic.

| Violleta2022 a răspuns:

Eu ti-as putea recomanda unul de la Sydney, este romans de-al nostru, dar foarte priceput si iti face pret bun, daca esti de-al nostru happy

| sierra1 a răspuns:

știu unul in Fălticeni, e meseriaș!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cei de la pompieri ar putea să știe.

| iulia0514 a răspuns:

De unde ești județ localitate ceva?

| FlorinConstantinBotezatu explică (pentru iulia0514):

Sant din Bucuresti.

| iulia0514 a răspuns (pentru FlorinConstantinBotezatu):

Uite aici numărul de telefon și tot ce ai nevoie pentru ai contacta https://www.cosar-modern.ro/? gclid=Cj0KCQiA1ZGcBhCoARIsAGQ0kkqU-v9cN9lHFF8zcmkc92JPXYpvyFsFuEiG2ZGy6OEQsr7f6OsKs1oaAg5fEALw_wcB sunt autorizați lucrează cu cei de la ISU

| FlorinConstantinBotezatu explică (pentru iulia0514):

Multumesc Iulia!

| iulia0514 a răspuns (pentru FlorinConstantinBotezatu):

Cu plăcere!