| Barbuta_Adrian_1992 a întrebat:

Buna seara! Ce parere aveti despre Adeziv spray poliuretanic pentru polistiren Ceresit CT 84 850ml.
Ma intereseaza :
1. daca lipirea este rezistenta,
2. cantitatea dintr-un tub iti ajunge pentru 10 MP.
Va rog sa imi dati mai multe amanunte!

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

1. Da.
2. Mai greu.
Folosește varianta pentru pistol.

| darrio2007 a răspuns:

E bun dar pentru economie este indicat adezivul la sac, special pentru polistiren. Tot acela pe care il folosesti si la masa de spaclu.

| Barbuta_Adrian_1992 explică (pentru darrio2007):

M am gandit ca folosindu-l economisesc timp si bani! Adica pe langa faptul ca trebuie amestecat, carat pe schela si se pierdere timp pentru prepararea materialului! Chiar daca dau cu 10 lei mai mult, numai este aceeasi munca si o pot face si eu! Oricum multumesc!

| darrio2007 a răspuns (pentru Barbuta_Adrian_1992):

Problema ta. Cu economia mai gandeste-te.