| vmalex21 a întrebat:

Buna Seara.Ce parere aveti despre obiectele sanitare de la firmele Cersanit si Mondial? Doresc sa achiziționez un vas de WC si un lavoar pentru o baie si habar nu am cum sa ma orientez.Cineva mi-a recomandat de asemenea produsele Villeroy Boch, am gasit prin strainatate la preturi destul de decente.Ce parere aveti despre ele?

3 răspunsuri:
| Willis a răspuns:

Orice produs este bun. Alegi ce model îți place, în funcție de preț și design.

| vmalex21 explică (pentru Willis):

Ma intereseaza mai mult calitatea si mai putin designul.Cat despre pret....sunt de parere ca nu renovam baia in fiecare an sau la doi ani.

| Willis a răspuns:

La piesele de ceramică nu știu, dar baterii sau chestii de genul, sunt bune și fiabile, Grohe.