Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveti despre panourile radiante? Credeti ca afectează în vreun fel sănătatea? Credeti ca pot fi lăsate în funcțiune cu termostat si cand suntem plecați de acasă câteva zile?

2 răspunsuri:
| varsanofie a răspuns:

Bună seara, folosind de aproximativ doi ani panouri radiante cu inflaroșiu pot spune cum ca sunt sigure în ceea ce privește sănătatea, până acum cât și ceea ce privește siguranța și stabilitatea în funcționare.
Principiul de funcţionare al panourilor radiante cu infraroşu este următorul: energia în infraroşu nu încălzeşte aerul ci obiectele din cameră, care la rândul lor degajă căldură. Lungimea de undă a radiaţiei în infraroşu nu este în spectrul vizibil (nu este vizibilă cu ochiul liber ).
Citind pe ici pe colo părerile pot fi împărțite ne găsind pe cineva să spună cum că folosește de cinci - zece ani si totul este ok.

| Mada111222 a răspuns:

Market Glory este un joc de strategie, in care aveti posibilitatea de a va converti moneda virtuala in bani reali. Este un joc de browser online, prin urmare nu trebuie sa va instalati nici un program suplimentar pentru a juca. Este unul dintre putinele jocuri de business in care sunteti rasplatiti pentru activitatea zilnica. Fiind un joc de simulare, va ofera posibilitatea de a lupta, de a munci, de a deschide companii si de a porni razboaie. Este un joc foarte complex si cu cat jucati mai mult, cu atat veti avea mai multe optiuni pentru dezvoltarea personala.

Vrei sa ai ceva util de facut?!
Ceva precum:
*sa testezi daca esti in stare sa faci bani
*sa vezi dace esti abil financiar si strategic
*sau sa capeti experienta in domeniu
*sa cunosti oameni la fel ca tine
*sa ajungi sa te distrezi in economie
*si daca poti face bani reali din astea?!
http://www.marketglory.com/strategygame/madamada111