| Klein75 a întrebat:

Buna seara! Doresc sa cumpăr un model de bec cu întrerupător wireless. Ce model îmi recomandați dv cei care folosiți asa ceva?

7 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Un bec obisnuit, un releu wi-fi si un intrerupator wireless (de ex kinetic energy). Mai simplu de atat nu se poate.

| Zuzu1991 a răspuns:

De ce bec?
exista aparate care taie sau pornesc curentul din priza pe wireless, si deci practic merg pe orice, nu numai becuri

| darrio2007 a răspuns (pentru Zuzu1991):

Poate vrea sa umble doar la bec din wifi, nu si la alte aparate. Ma gandeam sa-i recomand o priza pe care o am de la Altex dar nu poti stinge becul, asa cum vrea el.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru darrio2007):

Da, interesant link-ul tau, stiam ca totul e mai bun cu bluetooth:
https://youtu.be/0KXoBcQER_0?t=95
insa vad ca o fac pe bune cu wifi big grin

| Klein75 explică (pentru Zuzu1991):

Buna ideea și asta.Acum întrebarea e care ar model ar fi mai bun dupa preț și după reținerile celor care le folosesc

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Klein75):

Pret cat mai mic, are garantie deci trebuie sa mearga, si nu e un laptop, e doar un device, iar oricum pe eMAG sunt review-uri