| ABrmA a întrebat:

Buna seara dragi mei am o întrebare cam ciudată doresc răspunsuri serioase și întrebarea este la fel de serioasă : De unde as putea sa cumpăr următoarele: șobolani, cam un borcan plin de purici și unul de capuse?

4 răspunsuri:
| Blueberry8 a răspuns:

Amazon

| TomyBrave2019 a răspuns:

Ce naiba întrebare e asta? Ce faci cu ei? Ciorbă?
Dark web laughing) comandă și niște sânge ca să faci ciorba mai aromată.
Scuze dar dacă cineva pune întrebări de astea merită un răspuns de ăsta.

| Demidol a răspuns:

E plin Bucurestiul de sobolani. De ce sa-i cumperi?
Purici si capuse, cred ca prin spitale. La fel, gratis.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Eu cumpăr otrava pentru șobolani ca sa mai împuținez din ei.La tara șobolanii mănâncă împreună cu purceii la aceiași troaca. Daca te muti la tara le vei avea pe toate din plin fara sa le cumperi cu bani.