| BuGsstormbunny a întrebat:

Bună seara. Pomii au început sa dezmugureasca si se anunță o săptămână de temperaturi de -3 grade Celsius. Ce se va intampla cu ei? Mugurii vegetativi sunt afectați de frig?

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

laughing iar tu, mereu aceiasi intrebare, cred ca esti f obsedat de chstia asta.
Daca vin temperaturi de cate grade spui, e bun, o sa a fli si tu in sfarsit raspunsul la problema ce te doare zi de zi laughing

| MihaelaDart a răspuns:

Iti recomand sa te inscrii pe grupul de Facebook "Despre altoiri si pomi fructiferi" https://www.facebook.com/groups/427983334261242 sunt persoane cu o experienta mai mare care te vor sfatui ce poti face in acest caz.