| Bonzeac_Adrian_1981 a întrebat:

Bună seara, se poate da cu decorativa, peste decorativa veche? Subliniez ( decorativa " veche " nu are mai mult de o săptămână ) din cauza culori care a ieșit as dori sa mai dau odată, trebuie sa dau din nou cu grunt sau se poate aplica direct? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Se poate da, dar e inutil. Daca are doar o săptămână, nu necesita amorsare.
Soluția in acest caz nu este insa o noua tencuiala, ci un lavabil de exterior in nuanță dorita.

| Bonzeac_Adrian_1981 explică (pentru regis):

Mulțumesc, un weekend plăcut!

1 răspuns: