| TheLovelyGhost a întrebat:

BUNA, stie cineva unde as putea sa-mifac un dressing pe comanda pentru o camera micuta CAM CUM SUNT ACELE DRESSING-URI CU MULTE RAFTULETE PENTRU DEPOZITAREA INCALAMINTEI SI ALE HAINELOR?

1 răspuns:
| Natalia89 a răspuns:

Poti merge in orasul tau la diferite magazine cu mobila si sa întrebi dacă iti pot face ceva pe comanda.
Sau cauti pe internet pe cineva care se pricepe. Eu am facuta mobila.pe comanda la cineva gasit pe Facebook, nu avea firma dar este un super profesionits. I-am văzut celelalte lucrări, am ales materialele impreuna si a facut exact ce mi.am dorit.