| IuliaM01 a întrebat:

Sunt pe cale sa imi cumpar un nou apartament si e o problema in a alege gresia/faianta din baie si mobilierul din bucatarie. Nu stiu ce culori sa aleg, ce mobila sa iau, nu stiu ce mi-ar place mult, mult de tot. Ma puteti ajuta cu cateva idei? Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si totusi cum am putea sti noi ce iti place tie mult?

dar intra spre exemplu pe imobiliare.ro si cauta si tu apartamente de inchiriat (din alea mai scumpe) si vei gasi sute de poze cu bucatarii poate te inspira

| IuliaM01 explică (pentru suntserios):

Imi plac culorile nude, as vrea ceva simplu ....nu stiu, dar multumesc oricum de sfat happy