| InTeReSsUl04444 a întrebat:

Tocmai m-am inscris la un club de echitatii si trebuie sa imi cumpar un cal! Imi puteti spune un sit unde pot sa imi cumpar un cal de rasa cu pret sub 10.000 €? Multumesc! F+V!

Răspuns Câştigător
| 123456_9946 a răspuns:

Http://www.calderasa.ro/

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, http://www.zooland.ro/arhiva/cai+de+rasa+de+vanzare
Pa, pa.

| ombladon a răspuns:

Si eu dau de permis si caut un Bugatti, pana in 800 000E, nu stii unde gasesc unu? Galben daca se poate...

Răspuns utilizator avertizat
| RalucaIoana4 a răspuns:

Http://www.animalutul.ro/anunturi/animale-de-ferma/cai/... Sper ca e bun si sper ca te-am ajutat :)