| NaomyTommy a întrebat:

am cumparat un maner de fereastra( de plastic pentru termopan) pentru ca celalalt l-am rupt iar acum cand am luat pe cealalt si am incercat sa il pun la loc nu merge parca ar fi blocat nici sa se roteasca nimic, are vreo siguranta ceva ce trebuie scoasa?

Răspuns Câştigător
| Petripetri a răspuns:

E reltiv simplu ate cele doua suruburi pe cel vechi il scoti in pozitia deschis iar pe cel nou il bagi la fel
Invarte mai tare de el cele noi tin mai tare la invartire

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Chemi firma care a instalat geamul, sa il repare ei, sau pe oricine care repară geamuri termopan, nu te băga tu, ca il strici.

| NaomyTommy explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu am ce strica ca este usor de schimbat dar nu stiu ce are manerul asta nou ca nu se clinteste din loc