| Rotariu_Vanda_1996 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor! Sora mea mai mica crede mai mereu ca e cineva in casa pentru ca pocneste parchetul! Am incercat sa o linistesc spunandu-i ca nu e nimeni in casa dar nu m-a crezut. Puteti sa imi dati niste sfaturi pentru a o convinge ca nu-i nimeni in casa? Va rog seriozitate!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Spune-i sa se duca singura sa verifice cand aude ceva sa vada ca nu e nimeni.
Altfel n-ai cum daca nu te crede.

1 răspuns:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Cit de mica este? Poti sa-i explici ca lemnul se usuca si astfel "se strange". Atunci apar mici-mici crapaturi care fac zgomot. Nu numai parchetul face asa. Poate fi si un dulap, o usa, etc.