| Anoni1235678 a întrebat:

Am și eu o o problema la mașina de spălat.
Când o pun la un program de 30 min se prelungește de ce oare?
P.s La un momendat se oprește brusc după ce stoarce.
Am cumpărat- o de câteva luni.
Va rog să răspundă cineva.
Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Iti vor raspunde cei de la service. Oricum nu poti umbla la ea, dat fiind ca e in garantie, altfel risti sa pierzi garantia.

| Anoni1235678 explică (pentru cristi202):

Ai dreptate. Îți mulțumesc că mi ai răspuns

| cristi202 a răspuns (pentru Anoni1235678):

Cu placere! E bine de stiut ca in cazul lucrurilor aflate in garantie, cel mai bine e sa apelezi mai intii la cei de la service.

| Alinailies a răspuns:

Sa stii ca aceeasi problema o am si eu, niciodata masina de spalat nu respecta timpul, nu stiu de ce, uneori imi arata ca mai are 11 min si cand ma duc dupa cateva minute imi arata ca mai are 18 min... ca un exemplu.