| yonutzzz95 a întrebat:

Bună tpu.As dori sa fac o baie la tara. Camera deja o am. 2, 5m pe 2, 5m ma interesează cam la ce preț m-ar ajunge sa fac Baia completa. Sa Detaliez împart Baia în 2: prima data legat de corpuri. Ma interesează la cat ar ajunge un cazan pe lemne de încălzit apa cu toată instalația necesara și toate furtunuri și coturile și de ce mai este nevoie pentru a face toată instalația. Bineînțeles ma refer la un cazan decent ceva pana în 1.000 de lei și în general corpurile de baie sa fie din cele mai ieftine. Apoi gresia împreună cu faianță este deja a doua parte care în general am văzut la ce cost ma ajunge. Pe scurt. Pentru corpurile din baie: cabina de dus, wc, bideu, chiuveta cu tot cu oglinda și instalația de încălzit apa (ma refer la combustibili pe lemne) la ce preț m-ar ajunge sa fac aceasta baie 2, 5x2, 5? Dau funda pentru cel mai complex răspuns

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cine crezi ca sta sa-ti calculeze aici cu atat mai mult cu cat nu stim cum arata camera si de unde vine instalatia de apa si canal. Mai mult, instalatorii de meserie nu stau pe acest site ca n-au timp. Intreaba un meserias.

| Dismally a răspuns:

Vreo 2000 de euro probabil. Totusi, nu ai apa calda si vrei sa iti pui bideu?