| gabrylys16 a întrebat:

ata care este imprejurul rotii de la masina mea de cusut s-a rupt, se poate cumva repara? Mama zice ca era nu stiu ce sarma care era prinsa. Nu ma prea pricep ma puteti ajuta va rog?

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

De unde s-a rupt o prinzi cu o agrafa dreptunghiulara din sarma mai otelita

| Stefan_Ionut_Danyel_1989 a răspuns:

Mai exact cureaua sau ce ata de la ce?

| Stefan_Ionut_Danyel_1989 a răspuns:

Si daca este vorba de curea poti sa iei o sarma otelita si incerci sa introduci sarma in acea curea daca nu merge incinge alta sarma si fai gaura prima data. si la capul celalt al cureli tot asa procedezi bagi sarma si le indoi la capete. ATENTIE mare mai ales cu sarma incintata. https://www.google.ro/......ps?/search