| blackcat99 a întrebat:

Cam cat costa metrul patrat de plafon fals? Am auzit ca are la Dedeman insa m-ar interesa in special pretul. Funda

Răspuns Câştigător
| AriAnA25 a răspuns:

Aproximativ 5 euro pe metru patrat...

1 răspuns:
| NuCa20 a răspuns:

Ce te costa sa dai un drum pana acolo sa te interesezi?
Pretul variaza in functie de calitate, si alte proprietati diferentiale.
Eu ti-as putea spune stii, mp de plafon fals costa 35 lei iar tu m-ai crede pe cuvant si nu ar fi decat o minciuna.
Pretul difera de la magazin la magazin, de la furnizor la furnizor, sunt multe variabile care induc pretul unui produs. Asa ca daca vrei sa stii pretul exact pe mp pentru un plafon fals, cel mai bine ar fi sa mergi sa vezi singur. O zi buna