| 3m3i3a a întrebat:

Caut un apartament cu 2 camere in Brasov, as dori ca apartamentul sa coste cel mult 25000 de euro pentru ca doresc sa il renovez si sa il mobilez eu. Am gasit inca doua in acest pret dar nu imi place zona. Daca cunoasteti pe cineva sau stiti un anunt de genul acesta va rog sa imi scrieti un mesaj.
VA MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

TPU nu este o revista online de vanzari cumparari/ imobiliare ci un forum de discutii, de aceea ti-as sugera sa cauti prin ziarele locale sau online, sau prin agentiile imobiliare locale!

| Violleta2022 a răspuns:

In Brasov nu se gaseste nimic sub 30.000 euro!

http://www.imobiliare.ro/vanzare-apartamente/brasov?id=6042439