| Damasio a întrebat:

Cunoașteți vreun magazin de mobila care face livrari in București?
Ma interesează sa achizitionez o canapea extensibila, 3 locuri, frumoasa si sa nu fie scumpa, eventual sa se poată lua in rate.
Nu am găsit nimic frumos la Dedeman, Ramos, EuroMobila, etc.
Ma rog, ce am văzut eu frumos nu îmi pot permite...
Va mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Petripetri a răspuns:

Casa rusu, tamilia, ikea etc daca vrei mai ieftin du te pe ghencea imediat dupa stadion sunt o gramada

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

IKEA. Dar cred că și ăștia se vor dovedi prea scumpi, dacă la ceilalți ai găsit doar marfă scumpă.
Sau Mobexpert, ori poți încerca și la Praktiker.

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Ikea