| WhiteGhost1453 a întrebat:

Buna TPU este cineva din Timisoara.(stiu ca nu e buna ideea dar incerc)
Caut o garsoniera pentru mine si viitorul sot cu toate utilitatile plus centrala cam la 150 euro.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,eu sunt, cauta pe olx, publi24, grupuri pe Facebook, chirile sunt cam scumpe in Timisoara

| WhiteGhost1453 explică (pentru RAY):

Stiu.dar momentan doar in 150 e ma pot incadra..am tot cautat urgent...

| RAY a răspuns (pentru WhiteGhost1453):

In 150 nu prea vei gasi nimic, dar la 180 este, nu e mare diferenta doar de 30 de euro

| WhiteGhost1453 explică (pentru RAY):

Off n.am gasit..pe Facebook ca pe restul ma dor ochii la cat am cautat. Mersi frumos Ray noapte linistita

| RAY a răspuns (pentru WhiteGhost1453):

Am fost acum cateva zile in zona steaua, platea fata 120 de ron dar era o zona tiganita, loc mic, eu spun ca zona lipovei e foarte ok, 180 de euro merita, bye

| WhiteGhost1453 explică (pentru RAY):

Mersi