| frumusica27 a întrebat:

Eu am o problema cu goangele, gandacii, gazele nu stiu de unde apar si nu-mi plac le urasc! CE as putea face in privinta cu acestea? Va rog dati-mi cat mai multe sugestii! Dau funda pentru cel mai bun raspuns!
MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| Vi003 a răspuns:

Daca poti sa faci rost de GLOBOL tub, contine o pasta maronie si se da pe dosul tevilor, spre perete, sub chiuveta, pe sub pat/mobila de bucatarie. N-am mai gasit pasta de GLOBOL, am gasit spray, dar asta nu-i la fel de bun. Acum cativa ani am cumparat de la Kaufland 3 tuburi, inca mai am dar am inteles ca nu se mai gaseste, cel putin nu in localitatea mea. Sa stii ca de atunci, am scapat de tot ce se numeste ganganie. Te rog sa-mi spui unde ai gasit (daca ai gasit), n-am incercat sa caut pe net ca sa fac o comanda. Vezi ca e un detergent pentru gresie/faianta produs de SANO, e foarte bun, costa in jur de 26 lei. Recunosti usor bidonul, e verde si are desenat un gandac mic si negru. Vezi ce faci si nu uita sa-mi spui unde ai gasit GLOBOL (ca SANO nu-mi lipseste din casa).

3 răspunsuri:
| TinaGI a răspuns:

Nu poţi scăpa de ele decât cu spray. Caută unul mai scump nu acele cu 10 lei. Mama a luat unul în jur de 25 de lei nu ştiu sincer am uitat numele şi nici nu găsesc recipientul, dar a fost bun şi am scăpat de ele, cu cele ieftine parcă atrăgea gângănile o.O laughing