| Daniel_Toma_1996 a întrebat:

Eu sunt plecat in Anglia, iar in fiecare vara vin acasa in Romania la apartamentul meu.Am o camera de supravegheat si ieri seara am primit notificari ca a intrat cineva in casa mea, dar nu era nimeni.Muncitorii care mi-au renovat apartamentul auzeau pasi si sunete ciudate. Am chemat preotul pentru a sfinti casa, nu s-a mai intamplat nimic dar dupa o luna au inceput sa se auda din nou sunete.Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Angajezi o firma de paza, care sa intervina imediat in caz de alarma.

| Raducons a răspuns:

Poate mai are altcineva cheie si intra, se poate rezolva daca schimbi iala.Iti dai seama ca nu exista fantome.

| Lucian4 a răspuns:

Daca ti-au spart casa cheama politia. Daca nu e furat nimic e alarma falsa, muncitorii si-au batut joc de tine. Martor e camera supraveghere. Nu implica religia