| curioasa210 a întrebat:

Imi puteti recomanda un meniu pentru zile de nastere? (daca puteti mai multe)
Dau funda! Multumesc anticipat! Pupici!

Răspuns Câştigător
| Mrfear a răspuns:

Friptura de porc (suplimentar:cu dulceata de pere) + salata de varza
Piure de cartofi + snitel de pui
Cartofi pai (prajiti) + costite la gratar
Mamaliguta + ostropel
Spaghete de cascaval/cu sos de rosii
Peste + cartofi naturi
Sucuri (fanta,capy,sprite,seven up,Tedi,Coca Cola,Nestea) + sampanie + tort (ciocolata + frisca, caramel/vanilie + glazura, tort cu bombonele colorate,tiramisu,tort de inghetata) + desert [papanasi,clatite cu dulceata de caise (capsuni,prune), placinte cu mere, inghetata asortata, fursecuri cu bucatele de ciocolata, milkshake etc].

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Gratar, bere

| curioasa210 explică (pentru suntserios):

Fara alcool. Multumesc!