| FlavyAlx a întrebat:

Imi spuneti si mie cum pot sa fac o capcana pentru fazani? am auzit ca nu sunt foarte inteligenti. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Alexandru98 a răspuns:

Iti trebuie un borcan de zace litri prin care se vede iii pui boabe inauntru el intra sida inainte sa treaca prin geam te duci si il prinzi aceeasi capcana p poti folosi la vrabii gugustuci porumbei dar borcan mai mic te salut cu respect

6 răspunsuri:
| Maomau a răspuns:

Incearca sa te folosesti de experienta paznicului de vanatoare din zona in care vrei sa prinzi fazani!

| DigiMind a răspuns:

Braconaj = inchisoare 3-7 ani.

| FlavyAlx explică (pentru DigiMind):

Baa. nu fac sa ii ranesc, Vreau sa le studiez mediul de viata, am nevoie sa prind unul ca sa fac asta, n-am nevoie de articole prostesti de pe net. de ce crezi ca vreau sa ii prind fara sa-i ranesc, esti retard rau

| DigiMind a răspuns (pentru FlavyAlx):

Baaaaa, fazanul stie mai multa gramatica decat tine. N-o sa-l prinzi nici cu dinamita laughing
Exista carti de specialitate, d-alea tiparite normal, intr-o tipografie. Dar nu cred ca esti in stare sa pricepi ce scrie in ele, pentru ca te-a tampit net-ul si absentele de la scoala laughing

| FlavyAlx explică (pentru DigiMind):

Ba... daca chiar nu stii am de facut un reportaj la biologie si eu am ales fazanul si trebuie sa cresc un fazan cel putin 6-7 luni si sa predau reportajul cu tot, tot ce face un fazan in anii sai de viata. Ba daca chiar nu ti-ai dat seama mai bine te arunci in Dunare!

| Ardelean_David_1990 a răspuns:

Pai faci un smac si iii pui boabe sau pui 3-4 carlige groase pe un fir textil deala de pescuit da ai grija sa il legi bine