| LorenaGN123 a întrebat:

Prietenul a pus in gradina de toate iar eu vreau sa opresc creșterea a tot pentru ca m-a mintit si ma minte si vreau sa ma razbun si stiu ca tine foarte mult la acele legume pe care le-a plantat. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| alexandru0995 a răspuns:

Ca sa scapi de tot ce ai in gradina sa opresti cresterea dai cu erbicid total nu numai ca opreste crestereea dar le si usuca si dispar in timp adica o saptamana doua

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa opresti prietenia voastra. Sa nu suferi dupa el, sa nu te gandesti la el, si sa nu te intorci la el vreodata.
Stiai ca are acest defect de caracter -minciuna? Decat cu astfel de prieteni mai bine singura. Nu mai umbla si tu cu toate haimanalele.
Iar plantele lasa-le; prietenul tau are nevoie de ierbicid ca sa-i fie arsa inima. Si pentru asta este suficient sa-l parasesti pentru totdeauna.

| Ramina a răspuns:

Deci esti geloasa pe legume pentru ca la ele tine si la tine nu? laughing))))

| Bula a răspuns (pentru Ramina):

E geloasa pe... morcovi si se face varza... rolling on the floor

| donionela6 a răspuns:

Ei bine nu cred ca singura oportunitate este sa interzici plantelor sa creasaca..Pentru ca intr-un fel sau altul iti faci tie raul.Stiu ca iti este greu pe suflet cand cineva te minte in fata am trcut si e prin aceasta situatie.Eu cred ca ar fi mai bine sa vorbesti cu el sa-i explici carei treaba sau pur si simplu nu ii atrge atentia.Dar daca vrei sa te razbuni nu stiu ca orice ai face se intoarce inapoi la tine

| LorenaGN123 explică (pentru donionela6):

Stiu dar vreau sa simtă exact ceea ce am simtit eu, si vreau sa ii distrug cultura a pus ardei Rosi vinete etc si stiu ca ţine mult la ele si la mine urla ma injura ma face in diferite feluri si vreau sa fac asta pentru ca ştiu ca tine extrem de mult la gradina lui!