| Fr3shb0y a întrebat:

sa schimb garniturile de la termopan sau sa le dau jos pe cele vechi si sa le reaplic cu silicon?
Cat costa niște garnituri noi?
Cat costa clapele de microventilare pe profilul PVC de la termopan?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la un atelier de termopane si intreaba. Preturile difera.

| Felys a răspuns:

Normal ca schimbi doar garniturile, doar nu te pui sa schimbi toata tamplaria daca sunt garniturile uzate, si nici macar nu e lipesti cu silicon, gasesti unele sa se potriveasca cu ce profil ai tu, cat priveste clape de microventilare nu am auzit de asa ceva si lucrez in tamplarie de peste 20 ani, ce ai vrut sa spui cu asa ceva, poate te referi la partea de feronerie la deschiderea oscilobatanta, dar ce si scris tu eu nu inteleg

| Alexia26 a răspuns:

Intreaba aici si vei gasi raspunsul cautat, http://balustrade-de-inox.com/tamplarie-pvc-schuco-iasi-pret