| Georgel112 a întrebat:

Bună TPU, unde aș putea face rată la centrală termice cu tot cu calorifere cu tot ce trebuie sa aparțină de o centrala, dar sa fie cu rată fixă daca poate cineva sa ma ajute? Dau Fundă

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu gasesti asa ceva. Poti lua centrala in rate cu un card de cumparaturi de la Raiffeisen Bank, ING, BT, etc.
Poate de aici sa poti lua daca lucrezi si daca ai un venit acceptabil: http://bit.ly/2oe1qwx

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Mergi la ce magazin vrei, ceri oferta de pret si in 15 minute la ING primești banii.

| Demidol a răspuns:

Rar, se gasesc firme care vand si monteaza in rate.
Dar poti sa faci un imprumut la Banca si platesti acolo ratele.