| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU voiam sa întreb dacă cumva peste parchet se poate pune autocolant cum sa pune la mobila? Si dacă da mi-ați putea da câteva exemple sau linkURI?

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu stiu sa existe un autocolant cu aceasta utilizare, iar unul de alt gen nu ar rezista. E mult mai simplu si sigur sa inlocuiesti parchetul sau chiar sa pui altul nou peste el.

| darrio2007 a răspuns:

Poti pune dar, in timp, se va rupe, se va zgâria si va fi urat. Pentru ca circuli pe el.

| relian a răspuns:

Atunci de ce mai pui parchet? Pune linoleum si ai terminat lucrarea, nu mai dai bani si pe parchet laughing asta se pune si se lalsa asa sa circuli pe el, doara nu-i scandura nefinisata sa zici ca o acoperi sa nu se vada.
Ce idei mai aveti unia te doare mintea laughing.Dar asa ca idee, de ce doresti sa acoperi parchetu?

| AlexandraElene9009 a răspuns (pentru relian):

Ca idee vreau sa acopăr parchetul deoarece îmi renovez camera cu mobila albă iar parchetul care este de culoarea Galbena va da foarte urat, am întrebat ca sa stiu, nu a foat ideea mea am văzut mai multe modele și am zis sa intreb sa vad despre ce este vorba!

| aditimus a răspuns:

Mai degraba ai putea pune mocheta decat autocolant care in timp sa se dezlipeasca.

Răspuns utilizator avertizat