| alexandru0995 a întrebat:

Buna TPU vreau sa imi dati si mie un fel de designar online cu care pot vorbi cu el ...cum sa imi amenajez si eu livingul, de exempu sa ii dau o poza cu livingul si sa imi faca o schita 3d sa am si eu o idee....va rog ajutati-ma recompensez

Răspuns Câştigător
| UtilityHelper a răspuns:

Gasesti o multime de reviste in magazine de specialitate ( Ikea, Praktiker, etc. ) - iti poti face o idee din aceste, tinand cont ca un "dizainar" ( designer) poate cere destul de mult.

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Adreseaza-te direct unei firme de profil. Se cheama designer... sau zi-i "specialist in amenajari interioare" daca vrei.

| PersonajFictiv a răspuns:

Se scrie "designer", nu dizainar.

| alexandru0995 explică (pentru PersonajFictiv):

Ok stiam ca am gresit ..sti vreun raspuns?

| alexandru0995 explică:

Ok nu stiu daca o sa gasesti ceva