| libelula55 a întrebat:

vreau sa imi decorez camera dar nu stiu cum si ce. Pereti mei sunt albi si i-am decorat cu poze si cu desene facute de mine insa acum parca m-am plictisit as vrea sa fac altceva asa ca m-am gandit sa merg la magazin sa iau tot felul de decoratiuni si sa le pun prin camera dar problema este ca mobila mea este un fel de capuccino ( crem combinat cu maro deschis) si nu stiu cam ce culoare ar trebui sa abordez avand in vedere ca mobila mea este capuccino.
Va rog daca stiti ceva sa ma ajutati vreau sa imi decorez toata camera, va multumesc mult

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cauta pe pinterest, ai sute de modele de decoratii.