| myss a întrebat:

Buna TPU.vreau sa stau o saptamana in Bucuresti si nu stiu unde.ce imi recomandati, nu vreau nici foarte scump si nici mic dejun sau ceva inclus...vreau doar sa am unde sa dorm... urgent

3 răspunsuri:
| Gamato a răspuns:

Ok nu cred ca o sa-ti placa dar uite, daca ai peste 18 ani poti intra pe couchsurfing(sper ca ai auzit si sti ce e asta). Daca nu sti iti explic eu in cateva cuvinte:Aici poti gasi oameni care te primesc in toate zonele globului, in cazul tau in Bucuresti, acolo gasesti descrieri si recenzii.Pot sa mai adaug si faptul ca poti sa ai deplina incredere deoaece acest tip de calatorie este din ce in ce mai popular chiar si in tara noastra. Succes si sper ca nu te-am plcitisit

| myss explică (pentru Gamato):

Multumesc! stii cumva daca pot inchiria vreau apartament, ceva pentru o saptamana...sunt dispusa sa dau pana la 70 de euro...am nevoie urgenta...

| Gamato a răspuns (pentru myss):

Nu stiu daca o sa gasesti atat de ieftin pe undeva prin Bucuresti, eu nu sunt de acolo insa am rude si stiu ca preturile la cazare nu-s chiar asa de mici. de exemplu sora mea a intrat la facultate in Bucuresti iar chiria este 230 euro lunar, tu vrei 2 saptamani asta ar veni undeva la 115 euro. Plus daca vrei sa mergi sa stai in urmatoarea perioada e foarte rea perioada, acum toti studentii isi cauta cazare si nnu cred ca mai inchiriaza nimeni pentru 2 saptamani. oricum succeshappy