| alinalinalin9898 a întrebat:

Buna tu! Stie cineva o firmă care pune centrale termice în rate in Brasov?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-am auzit de asa ceva! Sa cumperi centrala in rate, da. Dar sa ti-o monteze in rate. Daca ai un venit fix mergi la o banca (sau la banca unde ai cardul de salariu) si fa-ti un card de cumparaturi. Scoti bani de pe el si iti platesti montarea. Apoi returnezi banii in maxim 12 luni cu o rata lunara minima de 10% sau cat iti spune banca.