| DelphhiN a întrebat:

Buna tuturor!
Se spală astazi haine sau e pacat?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Se aruncă și se cumpără noi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu speli nimic, nici pe dinti sa nu te speli ca asa te vrea religia nespalata

| Donsavas a răspuns:

Buna! le speli tu cu mana ta sau ai masina pentru asta? Daca ai masina, nu mai ai de ce ti bate capul cu pacate. Tu nu te obosesti cu nimic, doar te stresezi cu niste ganduri irelevante.

| Victoria18 a răspuns:

A zis mama care e mai in varsta ca nu e bine si e pacat indiferent daca speli de mana sau cu maşina ca cica faci "lături mortilor"dar cica ea a spalat in anii trecuti si nu i s-a intamplat nimic.

| Nevroza a răspuns:

Nu spala ca e pacat si ajungi mai repede in Iad. ai grija

| Mirris a răspuns:

Prea multe sarbatori avem.

| Deserth a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi? Esti pocaita cumva? La mine sarbatoriile astea bisericesti nu inseamna nimic.Eu daca am chef spal si duminica. Uite de ex.De ce arabii spala rufe si fac curatenie duminica? La ei sambata nu se face curat.Ce sa mai crezi? Totul e inventat de oameni de fanatici, uite de asta nu cred eu in sarbatori si biserici, totul e o porcarie

| vladeusebiu a răspuns:

Cum sa speli... porti hainele asa murdare o sa ajungi sigur in rai pentru chestia asta.

| MafteiStefan a răspuns:

E mare sarbatoare sfanta jigodie serios frate?